fbpx

E-DZIENNIK LANG LION 

Zaloguj się, aby sprawdzić postepy swojego dziecka.
Dane do logowania otrzymałaś/-eś na swój adres mailowy.
Nie pamiętasz hasła? Skorzystaj z opcji przypominania na stronie logowania.

Kurs dla dzieci 3-8 lat

  • zajęcia: 2 x 60 min lub 2 x 45 min (dzieci 5-6 lat); lub 2 x 30 min (dzieci 3-4 lata)
  • załoga wyprawy: 6-10 osób
  • 60 zajęć w roku
  • nauka ponad 700 słówek i wyrażeń
  • stały monitoring postępów w nauce

Czas ruszyć w podróż z językiem angielskim! Na pokładzie witamy śmiałków, którzy chcą wyruszyć tropem językowych umiejętności. W naszej stacji kosmicznej nie brakuje humoru i zabawy, angielskich piosenek i wierszyków. Zajęcia mają charakter dynamiczny – lekcje z dużą dawką ruchu; w ten sposób mali zdobywcy mogą dać upust swojej ogromnej energii w odkrywaniu obcego języka.

 W misji na orbicie stopniowo rozwijać będziemy sprawność pisania (od pisania po śladzie pojedynczych wyrazów w klasie I, po krótkie wypowiedzi pisemne w klasie III). Utrwalimy również słownictwo i struktury podczas gier językowych. Od samego startu stawiamy na rozwój wszystkich kompetencji. Pomagamy językowym astronautom przełamać „barierę dźwięku”, ośmielając ich do mówienia. Roczną misję zakończymy wystawionym w języku angielskim przedstawieniem!

W tej językowej wyprawie towarzyszy najmłodszym kosmiczny przyjaciel Rolo, który przenosi je do świata wirtualnej rzeczywistości. Rolo, „wychodzi” z podręcznika i razem z dzieckiem utrwala zagadnienia i piosenki. Teraz powtórki w domu to przyjemność!

Secured By miniOrange