fbpx

E-DZIENNIK LANG LION 

Zaloguj się, aby sprawdzić postepy swojego dziecka.
Dane do logowania otrzymałaś/-eś na swój adres mailowy.
Nie pamiętasz hasła? Skorzystaj z opcji przypominania na stronie logowania.

O NAS

 

Szkoła English Rocket powstała z pasji do nauczania i chęci stworzenia przyjaznego uczniom miejsca, w którym osiągną biegłość językową doświadczając przy tym wielu niesamowitych przygód.

Szkołę tworzą dwie entuzjastki nowoczesnych form edukacji i nowinek technologicznych – Katarzyna Paciorek i Hanna Krynicka.

Naszym priorytetem jest praktyczne zastosowanie języka angielskiego, dlatego dużą wagę przywiązujemy do rozwijania sprawności mówienia. Zależy nam na tym, aby nasi uczniowie w sposób naturalny i spontaniczny wypowiadali się w języku angielskim. Ponadto, dbamy o to, aby każde nasze zajęcia odbywały się w miłej i ciepłej atmosferze, bo wierzymy, że nauka jest wtedy najefektywniejsza.

W English Rocket prowadzimy zajęcia w oparciu o autorski program szkoły i stawiamy na sprawdzone przez nas metody i techniki pracy. Podczas zajęć angażujemy wszystkie zmysły, dbamy o odpowiednie tempo i dynamikę zajęć, a także angażujemy wszystkich uczniów w atrakcyjne aktywności lekcyjne. Nasze ambitne materiały edukacyjne są nam w tym niezwykle pomocne. Opracowując swój autorski program szkoła English Rocket zadbała również o dokładne zaplanowanie ścieżki rozwoju edukacyjnego swoich uczniów. Dzięki temu uczniowie zaczynający z nami naukę mogą ją kontynuować w kolejnych latach stale dążąc do osiągnięcia pełnej biegłości językowej.

Niezwykle ważne jest dla nas również bycie w bliskim kontakcie z Rodzicami naszych uczniów. Wierzymy, że bliska współpraca przyczyni się do lepszego poznania potrzeb naszych podopiecznych oraz sprawi, że będziemy mogli skuteczniej wpłynąć na proces nauczania. Na bieżąco informujemy Rodziców naszych uczniów o postępach w nauce za pomocą e-dziennika, wysyłamy semestralną i końcoworoczną wiadomość zwrotną podsumowującą pracę dziecka oraz pozostajemy w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym.

KATARZYNA PACIOREK

 

Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na kierunku filologia angielska. Od wielu lat prowadzę kursy językowe dla dzieci i młodzieży wykorzystując atrakcyjne formy nauczania oraz technologię. Na co dzień prowadzę poczytnego bloga Nauczyciel na Miarę dedykowanego lektorom i nauczycielom języka angielskiego, na którym dzielę się praktyczną wiedzą i doświadczeniem. Biorę również udział w różnych konferencjach dla nauczycieli oraz piszę gościnnie artykuły do pisma Get Creative.

Swój wolny czas spędzam na długich spacerach z psem. Ponadto, fascynują mnie dalekie podróże, dlatego jeśli tylko mam możliwość to pakuję walizkę i odhaczam na swojej liście kolejną destynację. Szczególną miłością darzę Włochy, dlatego z pewnością nie raz tam jeszcze zawitam.

Hanna Krynicka

 

Jestem wykwalifikowaną lektorką języka angielskiego. Posiadam 10-letnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym oraz grupowym w szkołach językowych. Na swoim koncie mam również pracę jako metodyk. Stale doskonalę swój warsztat poprzez regularny udział w szkoleniach z zakresu metodyki nauczania języków obcych oraz w konferencjach dla nauczycieli.

Poza salą językową spędzam dużo czasu w kuchni na przygotowywaniu zdrowych słodkości. Jestem też ogromną fanką kuchni i kultury greckiej, więc przygotowywanie greckich przysmaków nie jest mi obce. W wolnym czasie słucham również podcastów kryminalnych i oglądam seriale.

Secured By miniOrange