fbpx

E-DZIENNIK LANG LION 

Zaloguj się, aby sprawdzić postepy swojego dziecka.
Dane do logowania otrzymałaś/-eś na swój adres mailowy.
Nie pamiętasz hasła? Skorzystaj z opcji przypominania na stronie logowania.

Tak uczymy w szkole językowej English Rocket w Markach!

cze 7, 2022 | Blog

Szkoła języka angielskiego English Rocket w Markach to szkoła dla dzieci i młodzieży. Każde nasze zajęcia to połączenie nauki i zabawy i właśnie to połączenie sprawia, że lekcje angielskiego w English Rocket są efektywne i uwielbiane przez uczniów!

 

W czym tkwi sukces języka angielskiego nauczanego w naszej szkole w Markach?

 

Angielski w szkole English Rocket w Markach to praktyczna nauka. Zależy nam na tym, aby nasi uczniowie w sposób naturalny i spontaniczny wypowiadali się w języku angielskim. Stawiamy również na aktywne słuchanie i pisanie, nie zapominając o angażowaniu uczniów w naukę słownictwa i przydatnych zwrotów. Nauczanym sprawnościom niezmiennie towarzyszą gry, zabawy, piosenki, wierszyki, ruch czy też projekty plastyczno-językowe. To połączenie gwarantuje efektywną i kosmicznie przyjemną naukę. 

 

Angielski w szkole English Rocket w Markach to również dbałość o odpowiednie tempo i dynamikę lekcji, angażowanie wszystkich zmysłów uczniów w przyswajanie języka, praca w jednorodnych grupach dopasowanych pod względem wieku i umiejętności czy też praca z ambitnymi podręcznikami. Nasza skrupulatnie zaplanowana ścieżka edukacyjna ucznia, który realizuje z nami kolejne misje podboju kosmosu również wpływa na sukces naszej szkoły. Dzięki niej nasi uczniowie mogą być z nami od pierwszej klasy aż do matury i płynnie przechodzić przez kolejne etapy nauki stale doskonaląc swoje umiejętności językowe.

 

Kursy językowe w szkole English Rocket to kosmiczna podróż językowa, przepustka do swobodnego posługiwania się językiem angielskim, dlatego dołącz do naszych misji i zdobywaj świat!

 

Zapisy na nowy rok szkolny trwają, wystarczy że wejdziesz w poniższy link! 

 

https://englishrocket.pl/zapisy/

 

Zapraszamy!

 

Secured By miniOrange